Printing tool Download PDF

Kamil Michalak

Specjalista Ochrony

O mnie

Jestem z zamiłowania pływakiem, kolarzem i biegaczem. A także smakoszem polskiej kuchni. Może dlatego z wielkim zamiłowaniem kolekcjonuję noże i sztylety. Uwielbiam podróże. Odpoczywam jeżdżąc motocyklami lub zabytkowymi samochodami.
Uważam, że jestem cierpliwy, opanowany, ale stanowczy i konsekwentny. Lubię pracę w grupie, ale świetnie organizuję sobie czas w pojedynkę.
Ciężko pracuję nawet w wolnych chwilach. W mojej naturze leży poczucie sprawiedliwości, miłość do zwierząt (których u mnie w domu dostatek) i obowiązek pomocy słabszym, dlatego zostałem Inspektorem w OTOZ Animals w Gliwicach, a także wolontariuszem w tamtejszym Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt. Cenię jakość i staram się być najlepszym w tym, co robię. I kocham się uczyć!
W chwili obecnej szukam pracy w renomowanej firmie, która da mi poczucie stabilizacji, możliwość rozwoju oraz wspaniałe doświadczenie zawodowe.
Dziekuję za uwagę i mam nadzieję na szybkie spotkanie. Z pozdrowieniami, Kamil

Edukacja

20102012

Ratownik Medyczny

Medyczne Studium Zawodowe, Katowice
20032006

klasa o profilu wojskowym

XV Liceum Ogólnokształcące im. rtm. Witolda Pileckiego

Doświadczenie zawodowe

2008Present

Wolontariusz

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt, Gliwice

Wykonywanie czynności związanych z opieką nad zwierzętami oraz utrzymaniem czystości na terenie obiektu i zapewnienie zwierzętom odpowiednich warunków bytowych, udział w interwencjach

2010Present

Inspektor Ochrony

Akademia Muzyczna, Katowice

Zapewnienie ochrony osób i mienia w granicach chronionych obszarów i obiektów, wykonywanie innych zadań wynikających z planu ochrony jednostki.   nadal


2014Present

Inspektor ds. zwierząt

OTOZ Animals, Gliwice
Współdziałanie z właściwymi instytucjami samorządowymi jak i państwowymi w ujawnianiu oraz ściganiu przestępstw i wykroczeń określonych w Ustawie o ochronie zwierząt z dnia z dnia 21 sierpnia 1997 roku wraz z uzupełnieniami; podejmowanie działań dotyczących wszelkich przypadków znęcania się nad zwierzętami i czynne w nich uczestnictwo; kontrole dobrostanu zwierząt w schroniskach, ubojniach, hodowlach, handlu, transporcie, laboratoriach, wykorzystywanych do celów rozrywkowych, filmowych i specjalnych; propagowanie zasad humanitaryzmu wobec zwierząt

20082009

Pracownik Ochrony

Firma Ochrony, Szkolenia, Asekuracji "Fosa", Chorzów

Zapewnienie ochrony osób i mienia na imprezach masowych

20062006

Pracownik Ochrony

Agencja Ochrony G1 Group, Katowice

Zapewnienie ochrony osób i mienia w granicach chronionych obszarów i obiektów, wykonywanie innych zadań wynikających z planu ochrony jednostki.  

Umiejętności

Pierwsza pomoc, angielski - komunikatywny w mowie i piśmie, prawo jazdy kat. A, B, C

Klauzula

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Portfolio