Download PDF

Szymon Karbowski

Specjalista z branży Telekomunikacja

Work experience

Jan 2014Sep 2014

Kierownik / Konsultant

Play (P4 Sp. z o.o.)
Odpowiedzialność za wypełnienie zasad standardów firmy, Kontakt z kierownikami, Zarządzanie konsultatami w salonie. Motywowanie i odpowiedzialność za ich wyniki. aktywna sprzedaż telefonów i usług, kompletowanie dokumentacji, praca na systemie CRM, realizacja indywidualnych planów sprzedaży, budowanie relacji z klientami.
Feb 2013Sep 2013

Pracownik Linii Produkcyjnej

The Silver Spoon Company
obsługa linii produkcyjnej, konsultacja z mechanikami w sprawie odpowiednich komponentów użytych do produkcji, rotacyjny system pracy i obsługa różnych stanowisk
Jan 2009Jun 2009

Doradca Kredytów Hipotecznych

Polbank EFG
aktywna sprzedaż i pozyskiwanie Klientów, współpracę z pośrednikami prowadzenie dla nich szkoleń produktowych, weryfikację i nadzór nad dokumentacją Klientów

Education

20142016

Master's degree

Akademia Leona Koźmińskiego
Master Program in Management to autorski magisterski program z zakresu zarządzania Akademii Leona Koźmińskiego. Celem programu jest przygotowanie absolwentów do sprostania wymaganiom międzynarodowego rynku dzięki nabyciu szerokiej gamy kompetencji biznesowych, znajomości narzędzi analitycznych i umiejętności zastosowania ich w praktyce. Poprzez wybór jednej z trzech specjalności, a także przedmiotów fakultatywnych (elective courses) studenci tworzą własną ścieżkę edukacyjną w oparciu o swoje zainteresowania i zdolności.
20142015

Podyplomowe

Akademia Leona Koźmińskiego
Studia podyplomowe "Zarządzanie Projektami" (Project Management) realizowane są w formie warsztatowej (zgodnie z zasadą ABL - Activity Based Learning), gdzie uczestnicy stosują techniki i narzędzia pracy w projektach na szkoleniowych studiach przypadku - w formie zadań indywidualnych i zespołowych. Metodyka działań w projekcie jest zgodna z zaleceniami Project Management Institute (USA) - organizacji, która wprowadziła powszechnie obowiązujące na świecie standardy zarządzania projektami.
20092013

Licencjat (Lic.)

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku

Skills

Self-reliance
User Involvement
Team player
Customer focus
very good comunication skills
Microsoft Office