PDF İndir

Kısa Özgeçmiş

12.09.1982 yılında İzmir'de doğdum.  İzmir ve Aydın'da ilköğretim ve lise eğitimimi tamamladım.  2001 yılında Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümünü kazandım, ancak babamın sağlık problemi nedeni ile yeniden üniversite sınavlarına girip Ege Üniversitesi Kimya Bölümüne geçiş yaptım. Çeşitli nedenlerden dolayı ayrılmak zorunda kaldığım üniversite eğitimime şu anda Anadolu Üniversitesi 4 senelik Konaklama işletmeciliği 3. sınıfta okuyarak devam ediyorum. 2013'de evlendim ve bu evliliğimden bir erkek çocuk sahibiyim.

İŞ DENEYİMİ

Şub 2016Mevcut

RESEPSİYONİST

Paloma Hotels - Renaissance Beach Resort and Spa Antalya

Otelde resepsiyonist olarak halen görev yapmaktayım.

Mar 2010Şub 2016

RESEPSİYONİST

Paloma Hotels - Sentido Sultan Beldibi

Otelde resepsiyonist olarak görev aldım.

EĞİTİM

2013Mevcut

Üniversite

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim İşletme Fakültesi Konaklama İşletmeciliği

Hali hazırda okumakta olduğum 4 senelik  Konaklama İşletmeciliği bölümünde 3. sınıftayım.

20032009

Üniversite

Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü

Okula devam ederken diğer yandan çalışmak zorunda olduğum için okulumu tamamlayamadan 4. sınıfta bırakmak zorunda kaldım.

20012003

Üniversite

Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü

İki sene boyunca Kimya Eğitimi aldığım okuldan babamın sağlık problemi nedeniyle yeniden üniversite sınavlarına girerek başka bir okula geçiş yaptım.

19962000

Lise

Aydın Yabancı Dil Ağırlıklı Lise

Hazırlık dahil 4 sene boyunca ağırlıklı olarak İngilizce eğitim alarak Fen Bölümünden mezun oldum.

KİŞİSEL BİLGİLER

     2010 yılından bu yana içinde bulunduğum turizm sektörüne girmeden önce öğrencilik yıllarımda pek çok alanda çalışıp kendimi geliştirmek için sürekli çabaladım. Genelde çeviri, grafik tasarım ve fotoğrafçılık yaptığım o dönemlerde farklı düşünce ve zevklere sahip insanlarla karşılaşıp, onların isteklerini anlamaya çalışmak ve tam olarak istediklerini yerine getirmek için insani ilişkilerin ve iletişimin ne derece önemli olduğunu anladım. Olaylara başka insanların gözünden bakabilme yetisi sayesinde bir çok arkadaşlıklar, iş başarısı ve kendimi sürekli olarak yenileme imkanlarına eriştim. Bu durum  turizm sektöründe olduğu kadar günlük yaşamımda da bana oldukça yardımcı oldu. 

       Yeni şeyler deneme ve öğrenme arzum sayesinde, turizm sektöründe sürekli olarak araştırarak ve deneyimleyerek kariyerime bir şeyler katmak için çaba sarf ettim.

     İleri ki kariyer planlarım dahilinde okul dönemimde ve turizmde kazandığım bütün bu yetileri etkin bir şekilde kullanarak, önüme çıkan problemleri kolayca çözüp, yeni fikirler üreterek katılacak olduğum şirkete büyük kazanımlar sağlayıp, şirketin vizyon ve misyonlarına uygun bir şekilde ilerleyeceğime eminim.