Printing tool Download PDF

LIST MOTYWACYJNY

Aplikuję na stanowisko: 

Specjalista ds. promocji

*

Jedną rzecz musimy sobie na początku powiedzieć otwarcie: nie ukończyłem studiów związanych z promocją i nie przestawię wam doświadczenia zawodowego w tym temacie.

Jesteście jednak organizatorami jednego z największych biegów przeszkodowych w Europie. Biegów które za granicą popularne były od dość dawna, a teraz także w Polsce mnożą się jak króliki.

Ja natomiast od ponad dwóch lat tarzam się w błocie, skacze przez ściany, czołgam się pod zasiekami, traktuję opony jak najlepszych przyjaciół. Jednym słowem poznaję od podszewki zarówno biegi z przeszkodami jak i ich uczestników. Bywam na biegach z wieloma tysiącami uczestników oraz na dość kameralnych imprezach. Wiem sporo o tym jak ludzie trenują, wiem czego się boją, jakie mają marzenia, wiem jakich informacji potrzebują i co ich denerwuje. 

Robię zdjęcia, znam Photoshopa, piszę teksty, znam pakiet Office, znam angielski, przygotowuję relacje z biegów w których uczestniczę i sprawnie poruszam się w Internecie wśród coraz większej ilości stron związanych z bieganiem jako takim, a bieganiem przez przeszkody w szczególności. Poznałem osobiście mnóstwo osób które są związane z biegami przeszkodowymi w Polsce i udało mi się zaistnieć w świadomości sporej ilości osób dzięki mojemu Instragramowi i Facebookowi choć poza drużynówką niczego (do czasu!) u was (ani nigdzie indziej) nie wygrałem.

W tym roku ruszam na biegi poza granicę naszego kraju co pewnie pozwoli mi na jeszcze lepszą ocenę tego czego w polskich biegach brakuje, a czego mamy aż nadto i jak wypadamy w porównaniu z tymi co robią to trochę dłużej od nas.

Jestem dość samodzielny, czasem nawet przebojowy i dogaduję się z ludźmi dość sprawnie.

Pozdrawiam i liczę na kontakt.

P.S. jeśli będę u was pracował to nie przestanę biegać wszędzie gdzie się da...

Marcel Mierzicki