Download PDF

O mnie

Absolwentka filologii angielskiej, od roku spełniająca swoje marzenie o pracy i podróżowaniu, które połączyłą w całość dzięki zawodzie Stewardessy. Otwarta, energetyczna, ciężko jej usiedzieć w miejscu. Ponadto zorganizowana i profesjonalna, wkładająca serce we wszystko co robi. Obecnie poszukuje pracy, która będzie bardziej przewidywalna i stabilna niż "latanie", by móc rozwijać swoje inne pasje, jak muzyka, śpiew, wizaż, nauka języków obcych.

Wykształcenie

20122015

Licencjat - kierunek Filologia Angielska z wiedzą o kulturze

Uniwersytet Opolski
20142014

Filologia Angielska

University of Valencia, Hiszpania

Studia w ramach programu Erasmus

Historia zatrudnienia

04. 2016teraz

Personel Pokładowy

Travel Service Polska Sp Z O O

Profesjonalna obsługa pasażera na pokładzie samolotu, dbałość o procedury bezpieczeństwa.

08. 201511. 2015

Staż w dziale marketingu 

Berlin Promotion Agency

Przygotowanie nowego serwisu online na rynek polski, pomoc w tłumaczeniach, analiza polskiego rynku i potencjalnej grupy klientów, przygotowywanie materiałów na stronę; utrzymywanie korespondencji z klientami biura mailowo i telefonicznie, pozyskiwanie klientów do projektów i kampanii na terenie polski 

08. 201409. 2014

Staż w szkole Językowej

Royal School Opole

Pozyskiwanie nowych klientów i dbanie o obecnych klientów. Organizacja eventów promocyjnych, przygotowywanie i dystrybucja materiałów marketingowych.

03. 2014Jun 2014

PR Team Member

Xceed

Przygotowaywanie materiałów marketingowych, promowanie eventów w social media, sprzedaż wejściówek na wydarzenia, organizacja eventów i imprez 

Umiejętności

MS Office Word

Prawo jazdy kat. B

Języki

Angielski - C1         Niemiecki - A2

Hiszpański - A1

Text section

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).