Printing tool Download PDF

ÖZET

Oğrencilik yılları süresince babası Avukat Mehmet Pala'ya ait olan serbest avukatlık bürosu ve Mahmutpaşa'da toptancı dükkanı, üretim atölyesi ve Türkiye'nin değişik yerlerindeki perakende dükkanlarında üretim ve pazarlama işleri ve işçilerinin yönetimi ile ilgilendi. Hukuk bürosunda değişik dilekçeler ve hukuki konularda deneyim ve çevre edindi. 2014-2015 yıllarında Erasmus programı kapsamı ile Almanya'da bulunan Heilbronn Üniversitesi'nde eğitim- öğrenim gördü. Üretim faaliyetleri, pazarlama ve programlama süreçlerine olan ilgisi nedeniyle seçtiği Endüstri Mühendisliği bölümünden 2015 mezun oldu.

Staj

20142014

İnsan Kaynakları Stajyeri

Callus Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

İnsan Kaynakları, Benzetim, Talep Tahmini Çalışmaları, Ücret ve Performans Yönetimi, Kalite Kontrol, Mülakat Teknikleri

20132013

Üretim Stajyeri

Net Zemin Kaplama

Üretim Planlama, Tesis Tasarımı, Zaman ve İş Etüdü, Ergonomi, Kapasite Planlaması, Yalın Üretim, Ücret Yönetimi

Eğitim

20142015

International Business

Heilbronn Üniversitesi

Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi, Almanca, İş Benzetimi, Stratejik Yönetim, Fransızca

20112015

Endüstri Mühendisliği

Haliç Üniversitesi

Programlama, Teknik Resim, İnsan Kaynakları, Makro İktisat, Pazarlama, Tesis Tasarımı ve Planlaması, Yönetim ve Organizasyon, Endüstri Psikolojisi, Yöneylem Araştırması, Üretim Planlama, İstatiksel Kalite Kontrol, Benzetim, Finansal Yönetim, Yönetim Bilişim Sistemleri, Proje Yönetimi, Üretim Yöntemleri, Toplam Kalite Yönetimi, Yalın Üretim, İş Değerlendirme ve Ücret Sistemleri, İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı

Yabancı Dil

İngilizce
Almanca
Fransızca

Bilgisayar Programları

Simio, C, C+, C#, Office Programları, Java, ERP, MiniTap, EasyFit, QM; SPSS

Projeler

Bir Acil Servis Sisteminin Benzetimi Lisans Bitirme Tasarımı Projesi (Prof. Dr. Mazhar ÜNSAL ve Dr. Umut H. İNAN, 2015): Ozel bir hastanenin bir acil servisinde Simio programı üzerinde simülasyonu. 

Oğretim Üyelerinin İş Değerlendirme Çalışması (Dr. Umut H. İNAN, 2014): Ozel bir üniversite kapsamında gerçekleştirilen ücret yönetimi ve iş değerlendirme çalışması.

İstanbul Toplu Taşıma Araçlarının Ergonomik İncelemesi (Dr. Umut H. İNAN Şubat - Haziran 2012): İstanbul içerisinde kullanılan metrobus, minibus, otobus, midibus, metro, füniküler, tramvay, banliyö treni ve telefiriklerin ergonomik açıdan inceleyen grup çalışması.

Referanslar