Printing tool Download PDF

Ben Kimim?

Milyonlarca olasılık arasından bu zaman diliminde denk gelmişiz.Sonsuza kadar ise tekrarlanmayacak bir birliktelikteyiz kim olursak olalım.Tek çabam bu kısa sürede hayata dokunabilmek.Bir etki bırakmak.Mimarlık,müzik,fotoğraf.Kısacık zamanda hayata dokunmaya çalıştığım parmaklarım.Nerede olursam olayım bu yolumda devam edeceğim. 

Staj Deneyimi

Jul 2015Aug 2015

Tabanoğlu Mimarlık - Samsun

Büro Stajı


Eğitim Bilgileri

Sep 2008Jun 2012

Samsun Huriye Süer Anadolu Lisesi

Fen-Matematik

Hobiler

Fotoğrafçılık

Günümüz teknoloji ve programları ile 'an'ları daha lezzetli hale getiriyorum kendi damak tadımca. 

Projeler

Proje 5-Toplu Konut : Sosyal donatılarıyla beraber 210 dairelik toplu konut tasarımım devam etmektedir.  

Proje 4-Modern Sanatlar Müzesi: Konseptin bize bırakıldığı bu projede Sanat akımlarının sergilendiği bir müze tasarladım.

Proje 3-Seyir Kulesi: Samsun'un merkezinde bulunan tarihi Saathane meydanı proje alanıydı.  Bu projede fikir ve yapı türü bize bırakılmıştı.Saat kulesine ve meydana bugüne kadar aşağıdan baktık. "Artık yukarıdan bakmanın vakti geldi" fikriyle bir seyir kulesi tasarladım.

Proje 2-Info Box: Üniversite kampüsü içerisinde bir info-box tasarladım. 

Proje 1-Tek konut: Tek katlı özel konut tasarladım.

Örnek çalışmalarımı aşağıda görebilirsiniz:

Sertifikalar

Jun 2015Jul 2015

Fill In The Blanks

Prof.Dr.Fikret Evci (Yeni Yüzyıl Üniversitesi)

Fener Balat Yaz 2015 ''Fill In The Blanks'' Çalıştayı'na üniversitemiz Mimarlık Bölümü'nü temsil etmek üzere oluşturulan gruba seçildim. Bu Çalıştay'da amaç .Fener Balat bölgesine yeniden heyecan kazandırmak, harap olmuş sokak dokusunu yeniden canlı tutmak ve toplumu ve sosyal yapıyı göz önünde bulundurarak boşlukları doldurmaktı.

Fikrimiz şu oldu:
-Mevcut binalara dokunmadan,o tarihi sokakta  bir balat omurgası yaratıp o bölgeyi açık hava müzesi haline getirmek.Bu müze fikrini tek bir kütleden ibare tutmayıp,sokağın tamamını kapsayacak bir konsept olarak bir örtü ürettik.Böylelikle de sirkülasyonu bir üst kota taşıdık.Yerel halk ve turistler için ise de boşluklara mevcut silueti göz önünde bulundurarak yeni sosyal donatı elemanları ekledik.

Referanslar