Download PDF

Özet

        Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. Aynı üniversitede bu yıl önümüzdeki aylarda bitmek üzere olan Halkla İlişkiler Yüksek Lisans öğrencisiyim. Yurtdışı bursu ile gittiğim İspanya'da farklı kültürlerle tanışma, yabancı dilimi ilerletme ve iş tecrübesi edinme imkanım oldu. Orta okul yıllarından bu yana yaklaşık on senedir pazarlama,satış,dış ticaret alanında çalışmaktayım. Çalıştığım yerlerde bulunduğum yeri ve işimi her zaman bir adım öteye taşımaya çalıştım. Bu süre içerisinde yazıdğım ve derlediğim pazarlama, dış ticaret, satış, marka, pazarlama iletişimi,kişisel gelişim ile ilgili yazıları internet üzerinden yayınlamaktayım. Dilerseniz internette yer alan yazılarıma www.kivancsenbay.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Deneyimler

References

Ferruh UZTUĞ

Hasan TUNÇAG

Bulent ÖZMEN

Sencar ÖZSOY

Necil NEDİMOĞLU

Web Siteleri

Yabancı Diller

Work experience

20082009

Halkla İlişkiler Türkiye Takımı

Expo Zaragoza İspanya
  • Dünya ülkeler fuarı olan Expo'da 2008 yılında Türkiye bölümü takım elemanı olarak girdiğim işte Vip gruplara kendi dillerinde sunumlar (ingilizce ve almanca ağırlıklı), görsel materyallerin yaratımı,sağlanması,yerleştirimi gibi iş süreçlerinin iyileştirilmesinde katkıda bulundum.
20042004

Grafiker, Müşteri Temsilcisi

Anadolu Reklam Ajansı
  • Ö;ğrencilik yıllarımda işletme öğrenimim sırasında deneyim kazanmak amacıyla Eskişehir Anadolu Reklam'da grafikerlik yaptım. Genel olarak Photoshop ve Coreldraw progları ile çalıştım. Boş zamanlarımda aynı firmanın ürünlerini sıcak satış yöntemiyle satmaktaydım.
20022003

Müşteri Temsilcisi

Ev, Dekorasyon Fuarları
  • Türkiye'nin farklı yerlerinde düzenlenen Ev ihiyaçları ve Ö;zel Günler konulu fuarlarda açtığım standlarda ailemden toptan fiyatlı aldığım ürünlerin satışını yaptım.
20022002

Müşteri Temsilcisi, Acenta Yetkilisi

Kapadokya Snowball Turizm Acentası
  • Kapadokya Snowball Turizm Acentası'nda yabancı müşteriler için satış senaryoları yazarak benden önceki satışçının ortalama üç katı kadar satış miktarı elde edilmesini sağladım.

Gönüllü Çalışmalar

Education

Sertifikalar