Download PDF

İş Tecrübeleri

Jun 2015Sep 2015

Satış Danışmanı

ÇAMELİ TURİZM

Otobüs seferlerinin düzenlenmesi ve bilet satış danışmanı olarak görev yaptım.

Eğitim

Aug 2015Present

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi // İktisat Bölümü

Ege Üniversitesi


Aug 2015Present

İngilizce Hazırlık Sınıfı

Ege Üniversitesi

"Upper Intermediate ve Advanced" seviyesinde öğrenim görüyorum.

Yetenekler

Sosyal Medya
Microsoft Office Word/Excel/Powerpoint/ Publisher, Microsoft Windows
İngilizce

Upper Intermediate

İspanyolca

Beginner

Ön Yazı

Sayın yetkili,

Eğitimime ve kişisel özelliklerime uygun, şirketinize değer katabileceğim bu pozisyonda çalışma isteğimi iletmek istiyorum. Şirketinizinde görev almak hem benim için hem şirketiniz için büyük bir artı olacaktır. Özgeçmişimin, yeteneklerimin iş tanımınıza ve şirketiniz bakış açısına uygun olduğunu düşünüyorum.

2015 yılında Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İktisat Bölümünü kazandım. Çocukluk ve lise dönemimde çeşitli sektörlerde çalışma imkanım oldu. Aynı zamanda Ege İşletme Kulübü, Finans ve Tanıtım Koordinatörlüğü'nde etkin görev almaktayım.

Hedefim kısa vadede eğitimimin ve kişisel özelliklerimin yardımıyla şirketinize değer katmayı, uzun vadede ise aldığım eğitim doğrultusunda işine çok iyi hakim olan, ikili insan ilişkilerinde başarılı, yaptığı işlerle kendinden söz ettiren ve gelişen kişisel özelliklerimin ışığında kendini sürekli yenileyen, kariyer basamaklarını kararlılıkla tırmanan bir çalışan olmak.

Özgeçmişimin şirketinize değer katabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmesini rica ediyorum. Gerekli görmeniz durumunda daha detaylı bilgi vermek için sizinle görüşmek isterim.

İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Furkan HAFIZOĞLU
+905448878725
[email protected]