Download PDF

ביוגרפיה

עו"ד אסף ברם הינו ליטיגטור מוביל בתחומים של מסחר בבורסה ודיני שוק ההון. אנשי מקצוע רבים מתחום המשפט מחשיבים אותו לחלק מצמרת עורכי הדין לענייני מסחר וכלכלה. לרשותו של עו"ד ברם עומדות שנות עשייה רבות הן במתן שירותי ייעוץ משפטי והן בייצוג של לקוחות פרטיים אל מול גופים גדולים במגזר העסקי. בין הגופים מולם ניהל התדיינות משפטית ניתן למנות את הבנקים ובתי ההשקעה השונים, רשויות המס השונות והחברות הציבוריות.

עו"ד אסף ברם נחשב למרצה מוערך ומבוקש במיוחד בתחומי המשפט הכלכלי ודיני המסחר. הוא מרצה במסגרת בית הספר למשפטים במכללה למינהל, שם הוא נמנה על הסגל האקדמאי. בנוסף הוא מעניק הרצאות אורח במוסדות אקדמאים אחרים ברחבי הארץ וכן מול שופטים ואנשי מקצוע במסגרת של ימי השתלמות ועיון. 

גם בתחום הכתיבה המקצועית מרבה עו"ד ברם לפרסם מאמרים רבים בתחום של דיני המסחר במניות ושאר סוגי ניירות הערך. המאמרים פרי עטו מתפרסמים בכתבי עת ומגזינים ייעודיים לתחום המשפט וכן במדורים הכלכליים של עיתונים רגילים. מאמרים שונים שכתב אף שימשו כחומר ראיות בידי עורכי דין אחרים במסגרת משפטים שדנו בסוגיות של דיני מסחר במניות.

עו"ד אסף ברם משלב בהצלחה בין עיסוקו העיקרי כעורך דין פעיל שמעניק שירות משפטי מקצועי ללקוחותיו, הוראה במסגרת האקדמיה ופרסום חומרים מקצועיים בתחומי המשפט. כל עיסוקים הנ"ל מציבים אותו בראש העשייה של המשפט הכלכלי ובאופן ספציפי בתחום של דיני המסחר בשוק ההון. בנוסף, עובדת היותו ליטיגטור מהווה יתרון גדול מבחינת הלקוחות שבוחרים לייצגם בסוגיות המשפטיות השונות.

הקריירה  המשפטית של עו"ד ברם החלה בלימודי התואר הראשון במסגרת הפקולטה ללימודי משפט של המכללה למנהל, תואר אותו הוא סיים בהצטיינות. שלב ההתמחות שלו נחלק לשניים. בתחילה שימש כמתמחה תחת השופט העליון אליהו מצא בין כותלי בית המשפט העליון. לאחר מכן שימש כמתמחה אישי תחת השופט אמנון גולדנברג ז"ל במסגרת משרד עורכי הדין של ש. הורוביץ.

ברזומה של עו"ד ברם רשומים מספר הליכים משפטיים אותם הוביל שיצרו פסיקות תקדימיות וחשובות ביני הבורסה בכלל והמסחר במניות בפרט. כמי שנמצא בחזית העשייה נחשב עו"ד ברם למומחה בתחום החדש והמרתק של מסחר מקוון במניות וניירות ערך אחרים. עו"ד ברם מקפיד להתעדכן באופן קבוע לגבי התפתחויות טכנולוגיות בתחום המסחר לצד פסיקות שונות בתחום הכלכלי – מסחרי.

משרד ברם  שבראשו הוא עומד בימים אלו נחשב למוביל בתחום הייצוג המשפטי בדיני מסחר בשוקי ההון  בארץ ובעולם. רוב פעילות המשרד הינה בייצוג של לקוחות בתחום של עבירות צווארון לבן בעלי היבט פלילי ואזרחי. המשרד מתמחה בטיפול בסוגיות של חיבוץ, מיסוי ובורסה. עניינים של הרצת מניות וניצול מידע פנים הם עוד תחום שהמשרד מטיב לטפל בו. הצוות המקצועי במשרד כולל  גם שישה ערוכי דין נוספים שלצידם שישה מתמחים. בעת הצורך, על פי המקרה המשפטי שעל הפרק, נעזר המשרד ביועצי מס ומומחי מימון חיצוניים.

כל לקוח שבוחר בשירותי המשרד זוכה לליוויי אישי ומקצועי שמבטיח לו ייצוג משפטי מן המעלה הראשונה. לכל תיק מגובשת תכנית פעולה על מנת להשיג עבור הלקוח את התוצאה המשפטית הטובה ביותר. המשרד גם מעניק שירותי ייעוץ עבור חברות בכל מה שקשור לניסוח משפטי של חוזים והסכמים מסחריים מורכבים.

עו"ד אסף ברם משמש כחבר בלשכת עורכי הדין הארצית מאז שנת 96'.

אודות אסף ברם באינטרנט

אסף ברם - עו"ד ומרצה מוערך

אסף ברם - עו"ד בכיר

אסף ברם ב- netlog

אסף ברם - פרופיל עסקי

Work experience

2001Present

מייסד ושותף

ברם דחוח, ושות'

Education

תואר ראשון ושני

בר אילן