PDF İndir

STORY

Anıl Beyzat VURAL, Elazığ doğumludur. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Elazığ' da tamamlamıştır.

Trabzon Avrasya Üniversitesi'nde burslu olarak İşletme bölümünü ve Giresun Üniversitesi' nde iktisat ve Yönetim Bilimleri alanında yüksek lisans yapmıştır. İkinci bir İktisat tezli yüksek lisans yapmakta ve tez aşamasındadır.

27. Dönem Ak Parti Elazığ Milletvekili A. Adayı

THK tarafından birinci derece planör pilotluğu lisansı almıştır.

Trabzon' da gerçekleştirilen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının ve İntel' in destek verdiği KAGİDER tarafından düzenlenen fikir kampı yarışmasında üç kilit probleminden biri olan "Kadın-Erkek Eşitsizliği" sorununa takım arkadaşlarıyla çözüm bularak Türkiye birinciliğini elde etmişlerdir.

Yenilikçi - Girişimci konulu konferanslar ve paneller vermiştir.

“Genç Liderler, Güçlü Fikirler” düşünce yaklaşımı kapsamında panellere katılmış ve konferanslar vermiştir.

İki kez Genç Liderler Zirvesi YGA (Young Guru Academy)' ye katılmıştır.

Madrid ve Antalya olmak üzere birçok akademik ve bilimsel konferanslara katılım sağlamıştır.

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN beyefendilerinin katılımları ile Yeni Türkiye Stratejik Araştırma Merkezi "Uluslararası Bilim ve Teknoloji Konferansı" katılmıştır.

Trabzon' da gerçekleştirilen G3 (Geleceğin Gücü Girişimciler) forumuna iştirak ederek yenilikçi girişimci fikirleriyle dikkatleri üzerine çekmiştir.

Engelsiz çözüm ortakları ile sınırları aşıyoruz sosyal sorumluluk projesine katılım göstererek projeye destek vermiştir.

Trabzon “Teknoloji Buluşmaları” etkinliğine katılım göstererek dünya teknoloji trendleri kapsamı ile katılımcılara fikirlerini sunmuştur.

GTZ (Genç Türkiye Zirvesi)' ne iki kez seçilerek "Dijital Dönüşüm" konulu etkinlikte katılımcı olarak iştirak sağlamıştır.

Avrasya Üniversitesi ve KASAV işbirliğinde "Senin hayatın senin ellerinde, bağımlılıkla mücadelede araştırma merkezi modeli geliştirme çalıştayı" katılım göstermiştir. Bunun sonucunda heyet kararı ile üstün Teşekkür ve Katılım belgeleriyle onore edilmiştir.

Bir süre Perakende sektörüne Yenilikçi ve Yaratıcı çözümler üreten BARSOFT Yazılım Şirketi' nde "Bayi Yöneticisi ve Pazarlama Müdürü" görevini üstlenmiştir.

Yurtdışında profesyonel İngilizce dil eğitimi almıştır. Malta’ da aldığı dil eğitimi sırasında “Dil Okulu Dünya Temsilcisi” görevine getirilmiştir ve görevi devam etmektedir.

Ayrıca Sibernetik Bilimi ve Teknoloji alanında çalışmalar yapmaktadır. 2023, 2053 ve 2071 hedefleri için yürütmekte olduğu CYBERNETIC BUSINESS ve Kariyer FENOMENİ buluşlarının Fikir Babası, Kurucu Lideri ve Proje Yürütücüsü olarak çalışmalar yapmaktadır.

CYBERNETIC BUSINESS

Kurucu Lider

Founder Leader

EDUCATION

Avrasya Üniversitesi

İktisat Tezli Yüksek Lisans

MASTER

Giresun Üniversitesi

İktisat ve Yönetim Bilimleri

MASTER

Avrasya Üniversitesi

İşletme

Lisans