PDF İndir

ANIL BEYZAT VURAL

Anıl Beyzat VURAL, Elazığ doğumludur. İlk Orta ve Lise öğrenimimi Elazığ' da tamamlamıştır. Munzur Üniversitesi' nde İşletme Yönetimi bölümü Trabzon Avrasya Üniversitesi' nde İşletme bölümünü ve Giresun Üniversitesi' nde iktisat ve Yönetim Bilimleri alanında yüksek lisans yapmıştır.

Ayrıca 2014 yılında THK Türk Hava Kurumundan birinci derece planör pilotluğu lisansı almıştır. Trabzon' da gerçekleştirilen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının ve İntel' in destek verdiği KAGİDER tarafından düzenlenen fikir kampı yarışmasında üç kilit sorundan birine "Kadın Erkek eşitsizliği" başlığına çözüm bularak Türkiye birinciliğini elde etmişlerdir. Yenilikçi eğitim girişimci öğrenci konulu konferansların düzenlenmesi ve sunulması görevini yürütmüştür. Lider fikir düşünce yaklaşımı kapsamında panellere katılmıştır. İki kez Young Guru Akedemi' ye katılmıştır. Madrid ve Antalya olmak üzere bir çok bilimsel konferanslara katılım sağlamıştır. Giresun Gündem gazetesinde yazar kürsüsü mevcuttur. Yeni Türkiye Stratejik Araştırma Merkezi "uluslararası bilim ve teknoloji konferansı" katılımcı olarak katılmıştır.

Trabzon' da gerçekleştirilen G3 Geleceğin Gücü Girişimciler forumuna iştirak etmiştir. Engelsiz çözüm ortakları ile sınırları yaşıyoruz sosyal sorumlu projesine katılım göstererek projeye destek vermiştir. Trabzon teknoloji Buluşmaları etkinliğine katılım göstererek dünya teknoloji trendleri ile katılımcılara fikirlerini sunmuştur. GTZ Genç Türkiye Zirvesi' ne "Dijital Dönüşüm" konulu etkinlikte katılımcı olarak iştirak sağlamıştır. Avrasya Üniversitesi ve KASAV işbirliğinde "Senin hayatın senin ellerinde bağımlılıkla mücadelede araştırma merkezi modeli geliştirme çalıştayı" katılım göstermiştir. Bir süre Perakende sektörüne Yenilikçi ve Yaratıcı çözümler üreten BARSOFT Yazılım Şirketi' nde "Bayi Yöneticisi ve Pazarlama Müdürü" görevini üstlenmiştir. Yurtdışında profesyonel İngilizce dil eğitimi almıştır.

CYBERNETIC BUSINESS ve Kariyer FENOMENİ buluşlarının Fikir Babası, Kurucu Lideri ve Proje Yürütücüsü olarak çalışmalar yapmaktadır.

CYBERNETIC BUSINESS

Kurucu Lider

Founder Leader

EDUCATION

Avrasya Üniversitesi

İktisat Tezli Yüksek Lisans

MASTER

Giresun Üniversitesi

İktisat ve Yönetim Bilimleri

MASTER

Avrasya Üniversitesi

İşletme

Lisans